Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 372 hodnocení
5
365x
4
7x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

JB Avatar autora Jozef Birčák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.1.2020
Spokojný všetko bolo v poriadku.
PM Avatar autora Pavlína Matějů Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2020
Vše proběhlo hladce. Nákup náramků jsem řešila na poslední chvíli, ale dorazily a dokonce včas :-).
L Avatar autora Lichoočko Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.1.2020
Perfektní a stručně pohotová komunikace i zaslání.
AV Avatar autora Andrea Vašáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.1.2020
Spokojenost
MH Avatar autora Monika Hlavatá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.1.2020
Jsem velmi spokojená balíček přišel velmi rychle a nebyl poškozený
VP Avatar autora Viktorie Pilušová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.1.2020
vše v pořádku
MH Avatar autora Martina Hradcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.12.2019
Skvělé
AJ Avatar autora Andrea Jeriová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.12.2019
rychlé dodání, vše bez problému
VP Avatar autora Vladimira Petanova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.12.2019
Ano
HL Avatar autora Hana Leňová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.12.2019
Přišlo prakticky obratem, žádné potíže.
DK Avatar autora Daniela Kučerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.12.2019
Mali sme problém s platbou online asi kôli tomu že sme SR ale dodatočné sa to zaplatilo údajmi z mailu. Rýchle doručenie. Bez poskodenia. Odporucam
NZ Avatar autora Nela Zezulová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.12.2019
Jsem spokojená, objednávala jsem 4ocean náramky a rychle došly bez jakéhokoliv poškození.
DT Avatar autora Daniela Tomsová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.12.2019
Spokojená jsem velice :) 4Ocean náramky se dají v ČR špatně sehnat. Klidně bych byla pro, kdyby byla možnost zařadit více produktů, které mají na stránkách (skládací brčka v pouzdře, trička, apod.)
PM Avatar autora Petr Mikulenka (Administrátor) 17.12.2019
Dobrý den paní Tomsová, děkujeme za vaše milé hodnocení. Jednáme se společností 4Ocean o možném rozšíření jejich sortimentu.
PH Avatar autora Petra Hajdová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.12.2019
Velmi rychlá komunikace a okamžité odeslání a vyřízení. Maximálně doporučuji.
Avatar autora Martina Říhová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.12.2019
Takhle by měl fungovat každý e-shop. Intuitivní, bezproblémový, rychlý. Budu určitě doporučovat ;) Děkuji, a přeji hodně zdaru.
Avatar autora Marcela Šemelíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.12.2019
Vše bez problémů.
IK Avatar autora Ing. Galina Marianna Kortanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.11.2019
Maximální spokojenost, přehledné webovky, výborná komunikace, rychlé dodání.
LR Avatar autora Lenka Rothová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.11.2019
Rychlé dodání,vše v naprostém pořádku :-) velká spokojenost
BV Avatar autora Barbora Veselá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.11.2019
Objednávala jsem větší množství náramků 4Ocean do vánočních balíčků pro naše zaměstnance. Komunikace s obchodem byla perfektní a vše proběhlo hladce. Moc děkuji :-)
PM Avatar autora Petr Mikulenka (Administrátor) 24.11.2019
Děkujeme za vaši objednávku a věříme, že se náramky 4Ocean budou všem líbít! Jsme rádi, že spolu s námi touto cestou pomáte zlepšovat čistotu oceánu i pobřeží.
KM Avatar autora Kateřina Mudrová Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 3.11.2019
rychlé dodání, zboží dorazilo v pořádku i když na fakturační adresu místo dodací

Ovládací prvky výpisu

372 položek celkem